סדנאות וקורסים לאירגונים

ה"מתכון" לעובדים נמרצים הוא עובדים בריאים. לארגונים המבקשים להנחיל הרגלי בריאות ואיכות חיים בקרב העובדים באמצעות כלים יישומיים ובמטרה לעורר בקרבם מודעות והנעה לפעולה בתחומי חיים נרחבים.

בריאות ואושר | 5 היסודות לאורח חיים בריא

המפגש בין עובדי הארגון בסדנה, מעניק להם מרחב שבו הם יכולים להביא את עצמם באופן טבעי, נינוח וזורם, לקחת פסק זמן לחלוק חוויות אישיות וליהנות מפעילות שבה כל אחד מקדיש תשומת לב אישית לעצמו באמצעות שיתוף פעולה.

התפתחות אישית בתוך דינאמיקה קבוצתית המעוררת מודעות וכלים להתמודדות מול חששות, התנגדויות ואמונות מעכבות.

סדנה חווייתית המעוררת השראה ומוטיבציה לניהול אורח חיים בריא מתוך בחירה, הנאה, סקרנות ותשוקה לחיים.

עבודה, מערכות יחסים ואורח חיים בריא | פרשנות ומראות החיים

מערכת היחסים הראשונה של האדם היא בינו לבין עצמו. רק כאשר אני מדייקת את עצמי, אני יכולה לרקום מערכת יחסים חיובית עם הסביבה. בסדנה נפתח שיח דיאלוגי בנושא מערכות יחסים עם אוכל, קולגות, מנהלים, בני זוג ועוד. בנוסף, נלמד כיצד ניתן לשפר מערכות יחסים ע"י  הקשבה, בחירה, והתבוננות.

 

בחלוקה לקבוצות, נבחן סוגי תקשורת (שפת גוף, מימיקה וקשר עין) ונברר מה אנחנו משדרים לסביבה. חוויה שהיא מתנה לכל החיים. סדנה מגבשת ומעוררת מודעות ורגש.

חוויה שהיא מתנה לכל החיים. סדנה מגבשת המעוררת מודעות ורגש.

השקט שבתוך הסערה | תזונה ואורח חיים בריא

"כשיש שקט, ישנה התרחשות" (ד"ר הלל מיטלפונקט)
 

החיים שלנו עמוסים ורועשים. בית, עבודה, ילדים, הורים, שכנים חברים, מורים, אנשים זרים ועוד. אם רק אפשר היה לעצור את הכל. רק לרגע. ולנשום...להקשיב לדפיקות הלב, להיזכר בדבר קטן וטוב שקרה השבוע. להגיד תודה.
 

בסדנה נלמד להתמקד פנימה באמצעות כלים "מעוררי שכל".
הזדמנות לצאת "מאזור הנוחות" ומדפוסי התנהגות ישנים. להעיז. להקשיב ללב.


סדנה חווייתית, מרגשת מאירה עיניים מרחיבה את הנשמה ומקרבת לבבות.

SUPPERBOSS | סדנה למנהלים בכירים

גם למנהלים בכירים מגיע פסק זמן מהאינטנסיביות והאחריות העצומה.

 

סדנה חווייתית מגבשת המשלבת הומור והנאה ומעוררת מודעות ותשומת לב לשלושה מצבים שונים המשפיעים על דפוסי ההתנהגות: מלחמה, שליטה, ניהול. כיצד פרשנות במצבים אלו משפיעה על מערכות יחסים בתוך הארגון ומחוצה לו.
 

סדנה "מעוררת שכל" בנוגע לשפת גוף, לתקשורת בין אישית ואיזון פנימי. חוויה ייחודית של "רענון" למנהל הבכיר באופן אישי ולארגון בכלל.

© נטע לוי | אימון לאורח חיים בריא וטיפוח דימוי גוף לילדים ונוער